diumenge, 25 de juny de 2017

Noctucne Xeraco 2017
Relació d'inscrits
1 Bas Mas, Miguel 2244
2 Fos Santacreu, Juan Andrés 2173
3 Crecente Penalba, Jose Manuel 2144
4 Frasquet Solbes, Elías 2118
5 Miñana Menor, Antonio 2101
6 Sendra Tormo, Juan 2086
7 Reig Muñoz, Jose Enrique 2058
8 Cebolla Moll, Ricardo 2005
9 Jiménez Mompó, Cándido 1993
10 Pelegrí Castelló, Elías 1900
11 Fenollar Baenas, Nahim 1892
12 Fenollar Martí, Jordi 1876
13 Oltra Landete, Fidel 1866
14 Vidal Rubiella, Salvador 1862
15 Castillo Pla, Emilio 1857
16 Soler Nadal, Jose Antonio 1851
17 Fenollar Bataller, David 1851
18 Marqués Chaveli, Francesc V. 1838
19 Grau Peris, Rubén 1825
20 Albert Garrote, Amadeo 1825
21 Villanueva Claramonte, Ramón 1796
22 Custard Gascó, Daniel 1776
23 Talens Sansaloni, Juan 1630
24 Bellver Gorshenin, Màxim 1595
25 Muñoz Martí, Miguel 1589
26 Omarrementeria Escrivá, Iñaki 1578
27 Bartrolí Tejada, Marc 1400
28 García Soler, Juan  1347
29 Molla Martínez, Teresa 1119
30 Serrano Requena, Guillem 0
31 Serrano Requena, Jordi 0
32 Grau Martín, Rubén 0
33 Blanco Montagut, Marco 0
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

dissabte, 24 de juny de 2017

Social Abierto Xeraco 2017
Clasificación tras ronda 7
Rank SNo. Nombre Elo Club Pts BUC
1 6 Castillo Pla Emilio 1857 Xeraco 28½
2 10 Soler Nadal José Antonio 1717 Xeraco 28
3 1 Miñana Menor Antonio 2101 Xeraco 5 28½
4 2 Rodriguez Ferrer Pablo 2095 Xeraco 5 26
5 3 Pelegri Castello Elias 1900 Xeraco 5 26
6 15 Almiñana Almiñana Ximo 1562 Xeraco 27
7 8 Marques Paco 1838 Xeraco 25
8 11 Sanmateu Juan Sergio 1710 Xeraco 23
9 7 Fenollar Bataller David 1851 Xeraco 4 26
10 5 Vidal Rubiella Salvador 1862 Xeraco 4 25
11 13 Castelló Castelló Juanjo 1641 Xeraco 4 24
12 12 Bellver Maxim 1641 Xeraco 4 23½
13 29 Serra Manclús  Pere 0 Xeraco 4 23½
14 17 Bartroli Tejada Marc 1400 Xeraco 4 23
15 9 Villanueva Claramonte Ramón 1796 Fomento Gandia 4 21½
16 14 Talens Sansaloni Juan 1606 Xeraco 23½
17 32 Sánchez Morcillo Juan 0   20
18 4 Fenollar Marti Jordi 1876 Fomento Gandia 3 23
19 30 Serrano Requena Guillem 0 Xeraco 3 20½
20 19 Roselló Perelló Antoni 1251 Xeraco 3 20
21 20 García Soler Juan 1239 Xeraco 3 19½
22 16 Cortés Pascual 1430 Xeraco 21
23 18 Arnal Toni 1358 Xeraco 21
24 28 Roselló Roselló Toni 0 Xeraco 19½
25 21 Montilla Rodrigo Carles 1130 Xeraco 19
26 26 Nikolaeva Bivolarova Eva 0 Xeraco 18½
27 27 Rosello Perello Julia 0 Xeraco 16½
28 24 Caudeli Soriano Clara 0 Xeraco 2 19½
29 25 Ilieva Bankova Sandra 0 Xeraco 2 17½
30 31 Climent Domenech Mar 0 Xeraco 2 17
31 23 Catala Perez Marc 0 Xeraco 16
32 22 Tarrazona Garcia Vicent 1098 Xeraco 1 20

diumenge, 9 d’abril de 2017

ESCACS: XERACO SUBCAMPIÓ AUTONÒMIC 2017

El primer equip del Club d’Escacs Xeraco es proclamà el passat dissabte dia 8 d’abril, subcampió autonòmic per equips de la temporada 2017, al vèncer al Carcaixent per sis a dos.
Tan sols el Paterna, que compta entre altres figures, amb el campió d’Espanya, la campiona del món i el campió autonòmic, ha pogut superar a l’equip de la Safor.
El primer equip del Xeraco ha alineat al llarg de la temporada als jugadors: Rufino Camarena, Fausto Castellá, Bernat Serarols, Miguel Bas, Bartolomé Moreno, Antonio Miñana, David Moreno, Pablo Rodríguez, Cándido Jiménez, Elías Pelegrí i Salvador Vidal.
En la actualitat el Club compta amb 62 llicències federatives i participa amb sis equips en la lliga autonòmica.

Classificació final:

1- Paterna
2- Xeraco
3- Benimaclet

Els tres equips jugaran per mèrits propis el proper estiu, el Campionat d’Espanya.






dimarts, 4 d’abril de 2017

Interclubs 2017    Ronda 11 y última          08-04-2017

Xeraco - Carcaixent = 6 - 2      SUBCAMPIÓ AUTONÒMIC

La Vila - Xeraco B = 3 - 5

Xeraco C Subcampió i ascens a Segona Autonòmica

Xeraco D Tercer classificat i jugarà la promoció d'ascens a Primera provincial

Xeraco E -  Alaquas D = 4 - 0

Ciutat Vella - Xeraco F = 3 - 1


Resultats i classificacions en els enllaços de la dreta  ------> 

diumenge, 2 d’abril de 2017

Interclubs 2017            Ronda 10                1-4-2017

Benimodo - Xeraco = 3,5 - 4,5

Xeraco B - Sueca A = 2 -6

Xeraco C  Subcampió i ascens a Segona Autonòmica

Xeraco D  Tercer classificat. Jugarà la promoció d'ascens a Primera Prov.

Fianchetto C - Xeraco F = 4 - 0

Torrrefiel C - Xeraco E =  4 - 0


Resultats i classificacions en els enllaços de la dreta 
 ------> 

dilluns, 13 de març de 2017

Interclubs 2017    Ronda 9         25-03-2017

Xeraco - Quart = 6,5 - 1,5

Alfás del Pi - Xeraco B = 4,5 - 3,5

Xeraco C - Fomento B = 7,5 - 0,5

Xeraco D - La Primitiva Xativa B = 6 - 2

Xeraco E - Quart D = 3 - 1

Xeraco F - Torrent B = 0 - 4

Resultats i classificacions en els enllaços de la dreta  ------> 

Noctucne Xeraco 2017 Relació d'inscrits ...